Spadochroniarz - pytanie odnośnie współpracy

Witajcie,

z tej strony Jones z 82 AD Paraglite.

wielokrotnie przy różnych okazjach wspominałem Wam o moich planach produkcji filmu o Holandii w 1944 roku.
Ponieważ sprawa robienia tego filmu nabiera znacząco tempa, a nie wyobrażam sobie robienia tego filmu bez Was, chciałem zapytać was czy jesteście zainteresowani konkretną współpracą.

Naszą stronę znajdziecie na FB pod nazwą "Paratrooper"
(Niestety wasze forum nie pozwala nowym użytkownikom na dodawanie linków więc zapodam wam je jutro - parę przykładów naszych ostatnich produkcji, żebyście zobaczyli że podchodzimy do sprawy poważnie.)

Oficjalna strona filmu dopiero powstaje.

Jesteśmy na etapie walki o finansowanie a co za tym idzie muszę zacząć operować konkretnymi materiałami wizualnymi i chciałem zapytać Was o możliwość wykorzystania waszych zdjęć ze strony oraz waszego wizerunku ze zdjęć które posiadam, do promocji filmu?.
Poza tym widział bym wasz udział przy produkcji jako konsultantów, podczas zdjęć jako epizodystów i jako kostiumologów.
Od razu zaznaczam że mimo iż główny bohater jest z 1 SBS to udział tej jednostki w filmie jest nieduży - przewiduję tylko dwie sceny z udziałem żołnierzy tej jednostki, w tym jedną większa zbiorową - na kilkadziesiąt osób, z wymieszanymi żołnierzami polskimi i Brytyjskimi. W pozostałej części filmu pojawia się tylko główny bohater.
Oczywiście jeżeli jesteście zainteresowani dajcie znać to udostępnię wam scenariusz filmu do konsultacji, oraz odpowiem na wszelkie pytania w tym wątku.
Oczywiście wasz udział będzie za wynagrodzeniem według standardowych stawek filmowych, żadnego oszczędzania na rekonstruktorach nie uznaję Smile

Mam nadzieję że mój pomysł się wam spodoba i że dołączycie do naszego jeszcze niewielkiego zespołu. Potrzebujemy wszelkiej pomocy, gdyż niestety napotykamy na mur ze strony "oficjalnego" światka filmowego, potrzebne nam jest wszelkie wsparcie. Myślę że ten projekt wart jest Waszego zainteresowania.

Desantownik

Dołączył: 20 Paź 2008

Skąd: Warszawa/Łódź

Dla mnie brzmi to bardzo fajnie.
Ale w imieniu stowarzyszenia na pewno decyzję podejmie zarząd. Cool

Witaj serdecznie!

Nie bedę ukrywal, że pomysł jest ze wszech miar godny uwagi i wsparcia.
Myślę, że możesz spokojnie na nas liczyć, z przyjemnością wspomozemy takie zacne przedsięwzięcie, oczywiście w miarę posiadanych mozliwości.

Choć podobno rzeczy niemozliwe da się wykonać natychmiast, jedynie cuda zajmują trochę czasu.

I pod tym hasłem zgłaszamy się do współpracy.

Jeśli chodzi o szczegóły techniczne to może zaproponuję korespondencję mailową, pisz na: [link widoczny dla zalogowanych]

Skąd: Gdańsk

Bardzo się ciesze że jesteście zainteresowani Smile

Skąd: Gdańsk